top of page
TEAMBUILDINGCYŹ

PROFESIONÁLNÍ TEAMBUILDING

Teambuilding, stmelovací zážitkové akce, zážitkové kurzy. Různé aktivity, které mají za cíl  zlepšit spolupráci v kolektivu, zlepšit vztahy, efektivitu, pobavit zúčastněné, navodit dobrou atmosféru, identifikovat problémy kolektivu. Každý pracovní kolektiv, malý i velký, nový i déle fungující, potřebuje pravidelně správné stimuly, zážitky jiné než jen čistě pracovní. (Není bohužel výjimkou, že jedinou mimopracovní aktivitou jsou mnohdy pouze předvánoční večírky.)  Dobrý teambuilding má za cíl nejen zlepšit fungování týmu, ale také pobavit.

Správný a funkční teambuilding je vytvářen pro potřeby konkrétní skupiny s ohledy na zaměření, účel a samotné účastníky. Každá skupina potřebuje individuální přístup. Pro přípravu funkčního programu je třeba znát, pro jakou skupinu bude vytvářen. Každý program je tvořen na míru, ať je to pro zaměstnance, vedení firem, skupiny napříč vrstvami společnostmi. Zážitkové aktivity připravujeme také pro soukromé osoby, jejich přátele, rodinné příslušníky, různá sdružení. Připravit lze také různé tématické programy inspirované sporty, filmy, atd.  Programy vytváříme jak venkovní (out door) tak vnitřní (in door). Programy mohou být s fyzickou aktivitou i bez ní. Záleží pouze na domluvě a profilu skupinu. 

Kontaktujte nás s informací, pro jakou skupinu by měl být program vytvořen, jaké jsou časové možnosti skupiny. Je možné vytvořit programy od krátkých (např hodina, dvě) až po několikadenní aktivity. Disponujeme vlastní dopravou (busnovotny.cz) a ubytováním v Deštném v Orlických horách (chataubrodu.cz) Programy pořádáme také v anglickém nebo německém jazyce.

Následně Vám navrhneme relevantní aktivity, a společně dle vašich preferencí vytvoříme vhodný program.

 

S pořádáním různých zážitkových akcí máme mnohaleté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit, svěřit své budoucí zážitky do rukou profesionálů.

Team BN Aktivity s.r.o.

 

 

bottom of page